ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

Σήμερα, Παρασκευή, 9-3-2018 στις 14:00 στο γραφείο του Γενικού Λυκείου Βελβεντού, η άτυπη Επιτροπή για το άνοιγμα και αξιολόγηση των προσφορών που αφορούν στη μετακίνηση των μαθητών της Α΄ τάξης, στο πλαίσιο διδακτικής επίσκεψης, στον Άργιλο Κοζάνης την Παρασκευή, 16 Μαρτίου 2018 προχώρησε στη διαδικασία κατακύρωσης του άτυπου διαγωνισμού ως εξής:

Εμπρόθεσμες προσφορές: δύο Stogiannis Travel O.E. και Hermes Tours D. Fotopoulos & Co

Προσφορές: Stogiannis Travel O.E. – 119,00€

Hermes Tours D. Fotopoulos & Co – 220,00€

Η άτυπη Επιτροπή κατακυρώνει το διαγωνισμό στο ταξιδιωτικό γραφείο Stogiannis Travel O.E. ως η οικονομικότερη προσφορά.

Σημειώνεται ότι για την κατάθεση προσφορών υπήρξε σχετική δημόσια πρόσκληση (Αρ. Πρωτ. 52/02-3-2018) στην οικεία ιστοσελίδα της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Κοζάνης.

Η άτυπη Επιτροπή

Η Πρόεδρος     Τα  Μέλη